درخواست فیلم دانلود سریال جدید دانلود فیلم ایرانی دانلود فیلم خارجی
 • دانلود آهنگ جدید سحر به نام دو نفره

  دانلود آهنگ جدید سحر به نام دو نفره

 • دانلود آهنگ جدید اپیکور به نام بیا وسط

  دانلود آهنگ جدید اپیکور به نام بیا وسط

 • دانلود آلبوم جدید ابی به نام لاله زار

  دانلود آلبوم جدید ابی به نام لاله زار

 • متن ترانه بابک جهانبخش به نام زندگی ادامه داره

  متن ترانه بابک جهانبخش به نام زندگی ادامه داره

 • متن ترانه مهراد جم به نام شیک پیک

  متن ترانه مهراد جم به نام شیک پیک

 • متن ترانه شبی که ماه کامل شد از محسن چاوشی

  متن ترانه شبی که ماه کامل شد از محسن چاوشی

 • دانلود آهنگ جدید شهرام شکوهی به نام عشق ممنوع

  دانلود آهنگ جدید شهرام شکوهی به نام عشق ممنوع

 • متن ترانه باید رفت از رستاک

  متن ترانه باید رفت از رستاک

 • متن آهنگ جدید شهاب تیام به نام ماجرا

  متن آهنگ جدید شهاب تیام به نام ماجرا

 • متن آهنگ جدید معین به نام با من بمون

  متن آهنگ جدید معین به نام با من بمون

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت
بازگشت رسمی کریمی به پرسپولیس
 • تاریخ ارسال : جمعه 26 آبان 1391
 • بازدید : 622 مشاهده

ژوزه: هر چه اتفاق افتاده بود، خاک کردیم

به گزارش سرویس ورزشی برنا، علی کریمی یک ساعت و نیم قبل از شروع تمرین دیروز پرسپولیس در ورزشگاه درفشی حضور یافت و متعاقب آن محمد حسین نژادفلاح عضو هیات مدیره پرسپولیس بر اساس برنامه ریزی محمد رویانیان به محل تمرین پرسپولیس رفت و به اتفاق سعید شیرینی و یحیی گل محمدی با علی کریمی جلسه‌ای را برگزار کرد.

پس از این نشست 20 دقیقه‌ای علی کریمی به اتفاق نژاد فلاح، شیرینی و گل محمدی به محل دفتر کار سرمربی پرسپولیس رفتند و در حالی که صدای صلوات به گوش می‌رسید علی کریمی و مانوئل ژوزه همدیگر را در آغوش گرفتند و با یکدیگر به گفت‌وگو پرداختند. محمد حسین نژاد فلاح هم از مانوئل و کریمی دعوت کرد تا صحبت‌های خود را مطرح کنند.

مانوئل ژوزه خطاب به حاضرین گفت: اول آقای کریمی صحبت کند، علی کریمی هم خطاب به مانوئل گفت: شما سرمربی تیم هستید و بزرگتر من و اگر صحبتی داشته باشم بعد از حرف‌های شما مطرح خواهم کرد.

ژوزه نیز گفت: جوی که طی دو ماه اخیر به وجود آمده بود نه برای خودت خوب بود، نه برای من و نه برای باشگاه. از نظر من هر چه بوده تمام شده و هر اتفاقی که قبلا افتاده خاک می‌کنیم و تمام شد. شما بازیکن بزرگی هستید و به عنوان بازیکن بزرگ مسوولیت تو از بقیه سنگین‌تر است، من از این پس، مثل اول فصل همانطور که با شما خوش رفتار بودم مثل همان موقع خواهم بود. به هر حال اتفاقات غافلگیر کننده افتاد که من نمی‌خواهم راجع به آنها صحبت کنم و از کسی هم کینه‌ای به دل نمی‌گیرم. من مربی هستم و مسئولیت دارم، باید پاسخگوی باشگاه و مردم باشم. شما هم از این به بعد سعی کنید خوب تمرین کرده تا بتوانیم به رده‌های بالای جدول و قهرمانی نزدیک شویم. گذشته از نظر من هر چه بوده تمام شده و رفته. رفتار من از این به بعد مثل گذشته خواهد بود و تغییری نخواهد کرد و باید با هم کار کنیم. من هیچ ناراحتی از شما ندارم و باز هم می گویم هر چه بود تمام شد و رفت. من حرفم را زدم و اگر صحبتی داری بگو.

کریمی هم خطاب به مانوئل گفت: من دوست ندارم مثل شما راجع به گذشته و آنچه که در این دو ماه اتفاق افتاده صحبت کنم. از این به بعد هم تمام تلاشم را می‌کنم تا بهترین بازی را برای پرسپولیس زیر نظر شما انجام دهم. این اتفاقی که در دو ماه اخیر رخ داد هم برای تیم، هم برای باشگاه و هواداران و خودم به اندازه کافی سخت بود. همچنین برای شما لازم می‌دانم صحبتی را مطرح کنم؛ از شروع لیگ تا حالا اگر صحبتی در رختکن کرده‌ام نیت ا‌م ناراحتی از باخت تیم بوده، من آدمی نیستم که بی خیال باشم و بعد از باخت تیم دوش بگیرم و به خانه بروم. من اگر حرفی زده باشم قطعا از سر ناراحتی و دلسوزی به خاطر باخت تیم بوده که شاید ممکن است طور دیگری به شما منتقل شده باشد. به قول شما این خیلی مهم است که احترام دو طرفه باشد. قطعا من به عنوان یک بازیکن به سرمربی تیم‌ام احترام می گذارم و سرمربی هم همین طور. ما هم باید تلاش کنیم تا تیم موفق باشد. نظر مربی برای من به عنوان یک بازیکن قابل احترام است. هیچ بازیکنی نمی‌تواند بگوید چرا من را بازی نمی‌دهید. احترام که متقابل باشد به تیم کمک می‌کند چون در تیم همدلی به وجود می‌آید. همه تلاش می‌کنند و بیشتر زحمت می‌کشند تا پرسپولیس که محبوب میلیون‌ها هوادار است به روزهای اوجش برگردد. من امیدوارم کاری کنیم که دل هواداران شاد شود. آن‌ها خیلی سختی کشیدند و من خودم را مدیون محبت و لطف آن‌ها می‌دانم.

پس از این گفت‌وگوها ژوزه و کریمی در کنار هم و لبخند زنان راهی تمرین شدند و جالب اینجا بود که ژوزه در حالی که کریمی در کنارش بود با صدای بلندی بازیکنان را مورد خطاب قرار داد تا شاگردانش به نوعی متوجه شوند که علی کریمی در کنار آن‌ها خواهد بود. همبازیان کریمی که برای بازگشت شماره 8 رایزنی‌های زیادی با مانوئل داشتند با علی کریمی روبوسی کرده و با او شوخی می‌کردند. دقایقی بعد، کلیه بازیکنان تیم دور هم جمع شدند. ابتدا محمد حسین نژاد فلاح صحبت‌هایی را مطرح کرد و بعد از صحبت‌های مانوئل، تمرین رسما آغاز شد. در حالی که علی کریمی پس از هماهنگی با کادر فنی و پزشکی راهی کمپ ورزشگاه درفشی فر شد تا به تمرینات فیزیوتراپی برای ادامه درمان بپردازد.

استقبال ویژه هواداران و رسانه‌های گروهی از نکات ویژه بود که سعی داشتند اتفاقات را تحت پوشش قرار دهند.

محمد زادمهر و حمید استیلی از حاضرین ویژه تمرین دیروز بودند.

دیوید کارنی پس از هماهنگی با مانوئل در تمرین دیروز پرسپولیس شرکت کرد.