close
تبلیغات در اینترنت
گپی با سحر زکریا در کشاکش طنز و جدی + عکس
درخواست فیلم دانلود سریال جدید دانلود فیلم ایرانی دانلود فیلم خارجی
 • دانلود آهنگ جدید سحر به نام دو نفره

  دانلود آهنگ جدید سحر به نام دو نفره

 • دانلود آهنگ جدید اپیکور به نام بیا وسط

  دانلود آهنگ جدید اپیکور به نام بیا وسط

 • دانلود آلبوم جدید ابی به نام لاله زار

  دانلود آلبوم جدید ابی به نام لاله زار

 • متن ترانه بابک جهانبخش به نام زندگی ادامه داره

  متن ترانه بابک جهانبخش به نام زندگی ادامه داره

 • متن ترانه مهراد جم به نام شیک پیک

  متن ترانه مهراد جم به نام شیک پیک

 • متن ترانه شبی که ماه کامل شد از محسن چاوشی

  متن ترانه شبی که ماه کامل شد از محسن چاوشی

 • دانلود آهنگ جدید شهرام شکوهی به نام عشق ممنوع

  دانلود آهنگ جدید شهرام شکوهی به نام عشق ممنوع

 • متن ترانه باید رفت از رستاک

  متن ترانه باید رفت از رستاک

 • متن آهنگ جدید شهاب تیام به نام ماجرا

  متن آهنگ جدید شهاب تیام به نام ماجرا

 • متن آهنگ جدید معین به نام با من بمون

  متن آهنگ جدید معین به نام با من بمون

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت
گپی با سحر زکریا در کشاکش طنز و جدی + عکس
 • تاریخ ارسال : جمعه 18 اسفند 1391
 • بازدید : 222 مشاهده

زکریا که این روزها سریال میلیاردر را به کارگردانی علیرضا امینی و در نقش «آذر» روی آنتن دارد، سینما را با آثاری چون «اگر می‌تونی منو بگیر»، «دلداده»، «زن دوم»، «زنان ونوسی مردان مریخی»، «لج و لجبازی» و… تجربه کرده و اخیراً به عنوان آخرین میزبان مجموعه «شام ایرانی» را در رسانه‌های ویدئویی در بازار داشت.

اگر چه خودش «سحر زکریا» را در نقش‌ های جدی‌ بیشتر می‌ پسندد و معتقد است در این ژانر می ‌تواند موفق ‌تر عمل کند اما پر واضح است که بازی بازیگر سریال «در پناه تو» با حضور در آثار مختلف مهران مدیری به چشم آمد. او توانست با مجموعه‌ هایی چون پاورچین، مرد دو هزار چهره و قهوه تلخ جایگاهش را در این عرصه تثبیت کند.

زکریا که این روزها سریال میلیاردر را به کارگردانی علیرضا امینی و در نقش «آذر» روی آنتن دارد، سینما را با آثاری چون «اگر می‌تونی منو بگیر»، «دلداده»، «زن دوم»، «زنان ونوسی مردان مریخی»، «لج و لجبازی» و… تجربه کرده و اخیراً به عنوان آخرین میزبان مجموعه «شام ایرانی» را در رسانه‌های ویدئویی در بازار داشت.

بازیگر تله‌فیلم «اسرار پدری» و سریال‌های «قطار ابدی» و «مروارید سرخ» با ما یک فنجان چای نوشید و از آخرین تجربه بازیگری‌اش گفت.

کار شما در سریال «میلیاردر» به پایان رسیده؟

هنوز نه.

به غیر از سریال «میلیاردر» برنامه یا قرارداد جدیدی خواهید داشت؟

با توجه به اینکه با این پروژه قرارداد دارم، قاعدتاً نمی توانم کار دیگری را قبول کنم.

و در سریال جدید مهران مدیری ( ویلای من) هم حضور ندارید؟

با توجه به همزمانی کار آقای مدیری و سریال «میلیاردر» قطعاً نمی‌شد این هماهنگی اتفاق بیفتد.

شما از گروه پیشین با پروژه «میلیاردر» (با نام قبلی شرکت) باقی ماندید؟

بله، من جزو کسانی بودم که از گروه قبل مانده بودم و با آقای عباسی‌ زاده قرارداد داشتم. وقتی دوباره کار شروع و قرار شد آقای امینی کار کنند، هیچ کدام از بچه‌های آن گروه دیگر نمانده بودند.

برایتان کار باتیم جدید سخت نبود. با توجه به اینکه شما تنها بازمانده گروه قبلی بودید؟

نه، خب این دوستان هم از همکاران من بودند. چه آن گروه که رفتند و چه این گروه جدید، افرادی هستند که سر پروژه‌های مختلف با هم همکاری داشته‌ایم و از این لحاظ مشکلی خدا را شکر وجود نداشت.

657007 981 گپی با سحر زکریا در کشاکش طنز و جدی + عکس

شخصیت «آذر»در فیلمنامه اولیه با کاراکتری که امروز با بازی شما می‌بینیم متفاوت بود یا اینکه در بازنویسی دستخوش تغییری نشد؟

«آذر» جزو آن نقش‌هایی بود که اتفاقاً تغییر آنچنانی نداشت. در واقع من با آقای امینی جلسه‌ای داشتم. توضیحات ایشان را شنیدم و با آنچه مد نظرم بود، سبک سنگین کردم و در نهایت به این چیزی که می بینید رسیدم. مهمترین خصوصیت «آذر» شاید در این قصه تفاوت او با دو برادرش به خصوص در شرکت باشد به هر حال او یک جورهایی حس و حال مدیریت دارد و فضای کاری او بسیار با آنها که در فضای کمیک بیشتر دیده می‌شوند، متفاوت است.

آذر در نگاه اول بسیار با هوش و به قول خودتان مدیر به نظرمی‌رسد، اما با گذشت چند قسمت متوجه می‌شویم او در رابطه با شوهرش تا حدودی غافل است و از روابط «منصور» اطلاع ندارد؟

بله، چه بسیار هستند افرادی شبیه به آذر که در زندگی اجتماعی‌شان بسیار موفق عمل می‌کنند و حتی یک مدیر موفق هستند، اما در زندگی خصوصی بسیار ناموفق ظاهر می‌شوند.

قرار است این رابطه به یک کمدی موقعیت در این سریال منجر شود یا طرح یک معضل اجتماعی در خصوص روابط زناشویی مدنظر بوده است؟

حتماً طرح یک مسئله اجتماعی مدنظر بوده، اما مسئله‌ای که خوب است در اینجا مطرح کنم، آن است که همیشه احساس می کنم کاراکترها در قصه های ما معمولاً دچار مشکل هستند. اگر شخصیت سفید باشد، تا پایان او را مثبت می‌بینیم و یک کاراکتر سیاه و منفی تا پایان سیاه می‌ماند و این به نظرم منطقی نیست.«آذر» به اعتقاد من در سریال «میلیاردر» یک شخصیت چند وجهی دارد. او در محل کارش یک زن جدی و مدیر است، در حالیکه در خانه و در ارتباط با همسرش بسیار متفاوت عمل می‌کند و به نظرم این یک اتفاق خوب است که ما یک شخصیت را از وجوه مختلف مورد بررسی قرار دهیم و آنرا تک بعدی نبینیم.

در کارنامه شما ایفای شخصیت ‌های کمدی دیده می ‌شود، اما مشخصاً آذر سریال «میلیاردر» بسیار مراقبت دارد که از طنز فاصله بگیرد. اگر چه گاه پایه‌ گذار یک موقعیت می‌شود.

بله، از همان فیلمنامه اولیه، کاراکتر «آذر» جدی دیده شده بود و اصلاً طنز نبود.در واقع آذر همین است که می‌بینید. او در برخی اوقات حتی در مقابل همسرش مظلوم دیده می‌شود، طوریکه هیچ شباهتی با آذر مدیر در شرکت ندارد. من هم مراقب بودم شخصیت از آنچه باید، بیرون نزند و در یک چهارچوب پیش برود.

شما سابقه طنز را در کنار مهران مدیری و تیمش دارید اتفاقی که در سریال «میلیاردر» با اولین تجربه علیرضا امینی در این ژانر به نحوی دیگر دیده می‌شود. از تفاوت این کار با تجربه‌های قبلی‌تان صحبت کنید.

ببینید! طنزی که من با آقای مدیری کار می‌کنم، از هر جهت سبک روایت، کارگردانی، قصه ، نقش و… با سریال «میلیاردر» متفاوت است. اگر دقت کنید متوجه می‌شوید آن تیم بازیگری که در کنار آقای مدیری هستند با این تیم تفاوت بسیار دارد. ما آنجا گاه بداهه کار می‌کنیم و اتفاقات دیگری رخ می‌دهد.

در حالیکه در سریال «میلیاردر» بداهه‌گویی جایی ندارد؟

بداهه اینجا شاید در حد یکی دو کلمه باشد یا در حد یک بازی کوچک، مخصوصاً در خانواده فرجام. ولی اصلاً فضای این کار طوری نبود که بازیگران بخواهند از بداهه استفاده کنند من اصلاً کمدی این سریال را با کارهای آقای مدیری نمی‌توانم مقایسه کنم، چون اصولاً «میلیاردر» طنز صرف نیست. یک نگاه کلی به سریال داشته باشید، متوجه خواهید شد جز دو برادرها، هیچکدام از شخصیت‌ها، کاراکتر کمدی صرف نیستند. خود فرجام یا مادر، کاراکتر‌هایی بسیار جدی هستند. در حالیکه در سریال «قهوه تلخ» یا «پاورچین» همه شخصیت‌ها طنز بودند و در یک موقعیت کمیک تعریف می‌شوند.

657006 800 گپی با سحر زکریا در کشاکش طنز و جدی + عکس

در کارنامه سحر زکریا نقش‌های جدی و کمدی به اندازه هم دیده می‌شود و در واقع در هر دو فضا توانسته‌اید خودتان را اثبات کنید. با این اوصاف علاقه‌مند هستید بیشتر در کدام ژانر دیده شوید؟

کار جدی را ترجیح می‌دهم.

واقعاً؟

(می‌خندد) بله، باور کنید من خیلی اتفاقی به کار طنز رسیدم! جالب اینکه حضور من در آثار طنز طوری بوده که بیشتر دیده شده، این در حالی است که تجربه‌های جدی من به مراتب بیشتر بوده است، چه در تلویزیون و چه در سینما. به همین دلیل دلم نمی‌خواهد پشت سر هم کار طنز انجام بدهم. دوست دارم اگر یک کار طنز بازی می‌کنم و تجربه‌ای در این ژانر به دست می‌آورم، دو- سه سال فاصله بگیرم به سمت نقش‌های جدی آنجا هم تجربه کنم و دوباره بازگردم، اگر بشود.

که نمی‌شود…!

قبول دارم…!

به علت عدم ریسک سازندگان، بازیگر موفق در یک ژانر محکوم است به ماندن در همان ژانر، مگر در چند مورد استثناء.

موافقم، دقیقاً همین‌طور است! دوستان سازنده می‌ترسند بازیگری را که در ژانر طنز موفق عمل کرده، حالا برای یک نقش جدی دعوت کنند. نمی‌دانم چرا این گونه است در حالی که یک بازیگر وقتی عیارش نمایان می‌شود که هم در نقش جدی بدرخشد و هم در نقش طنز. من هم دوست دارم توان خودم را در نقش‌های مختلف محک بزنم.

ولی گاهی اوقات باید حق داد به سازندگان، چرا که گاهی بازیگری در ژانر طنز یا جدی درخشش و توان بیشتری داشته و البته برگرداندن ذهینت مخاطب هم در این شرایط کار چندان ساده‌ای نیست؟

(می‌خندد) من نمی‌توانم این حق را بدهم! احساس می‌کنم نقش‌های جدی‌ام خیلی بیشتر بوده است. اگرچه آن مدت بسیار کوتاه‌تر بوده یا سریال مفصلی نبوده که دیده شود. البته باید بگویم خودم «سحر زکریا» را در نقش‌های جدی بیشتر می‌پسندم.

به واسطه سریال «میلیاردر» پیشنهادهای جدی شما بیشتر بوده یا طنز؟

هم پیشنهاد جدی داشته‌ام و هم طنز، اگرچه با توجه به قراردادی که با سریال «میلیاردر» داشته‌ام از حضور در همه آنها عذرخواهی کرده‌ام. واقعاً هماهنگی برای حضور در دو پروژه، بسیار کار سختی است که تمرکز بازیگر را برهم می‌زند.

این اولین تجربه همکاری شما با علیرضاامینی بود؟

بله.

از این همکاری چقدر رضایت دارید و بازخوردها را تا به امروز چگونه دیدید؟

معتقد هستم موفقیت یک اثر برمی‌گردد به تیم پشت صحنه‌اش که توسط تیم بازیگری نمایان می‌شود. شک نکنید وقتی یک کار، پشت صحنه درستی نداشته باشد، حتماً تأثیر آن در اثر به چشم می‌خورد.

من آقای عباسی‌زاده را که از قبل می‌شناختم. با آقای امینی هم خیلی راحت بودیم. به هر حال کار کردن با کارگردانان جوان هم لطف خودش را دارد. همانطور که کار با کارگردانان مسن و با تجربه نیز محاسن خودش را دارد.

سریال «میلیاردر» هم مثل تجربه‌های همکاری‌تان با مهران مدیری به شرایط روز پخش رسیده است.

بله.

پس می‌توانید بازخورد مخاطب را در کارتان لحاظ کنید.

باور کنید ما مدام سر صحنه هستیم و فرصت نبوده با کسی در مورد کار صحبت کنم. دوست دارم نظر مخاطب را در مورد کار بشنوم. در کل فکر می‌کنم سریال «میلیاردر» گرفته و تماشاگر از کلیت کار رضایت دارد.