درخواست فیلم دانلود سریال جدید دانلود فیلم ایرانی دانلود فیلم خارجی
 • دانلود آهنگ جدید سحر به نام دو نفره

  دانلود آهنگ جدید سحر به نام دو نفره

 • دانلود آهنگ جدید اپیکور به نام بیا وسط

  دانلود آهنگ جدید اپیکور به نام بیا وسط

 • دانلود آلبوم جدید ابی به نام لاله زار

  دانلود آلبوم جدید ابی به نام لاله زار

 • متن ترانه بابک جهانبخش به نام زندگی ادامه داره

  متن ترانه بابک جهانبخش به نام زندگی ادامه داره

 • متن ترانه مهراد جم به نام شیک پیک

  متن ترانه مهراد جم به نام شیک پیک

 • متن ترانه شبی که ماه کامل شد از محسن چاوشی

  متن ترانه شبی که ماه کامل شد از محسن چاوشی

 • دانلود آهنگ جدید شهرام شکوهی به نام عشق ممنوع

  دانلود آهنگ جدید شهرام شکوهی به نام عشق ممنوع

 • متن ترانه باید رفت از رستاک

  متن ترانه باید رفت از رستاک

 • متن آهنگ جدید شهاب تیام به نام ماجرا

  متن آهنگ جدید شهاب تیام به نام ماجرا

 • متن آهنگ جدید معین به نام با من بمون

  متن آهنگ جدید معین به نام با من بمون

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت
علت اصلی فوت نابهنگام «عسل بديعی» مشخص شد
 • تاریخ ارسال : سه شنبه 20 فروردين 1392
 • بازدید : 758 مشاهده

مرگ نابهنگام «عسل بديعي» هنرمند سينما و تلويزيون با شايعات بسياري از جمله مسموميت دارويي همراه بود، اما دليل واقعي فوت اين هنرمند چه بود؟

مرگ نابهنگام «عسل بديعي» هنرمند سينما و تلويزيون با شايعات بسياري از جمله مسموميت دارويي همراه بود، اما دليل واقعي فوت اين هنرمند چه بود؟

روز 12 فروردين ماه بود که خبر درگذشت «عسل بديعي» به دليل مسموميت دارويي در بيمارستان لقمان منتشر شد.

بلافاصله پس از انتشار اين خبر، برخي سايت‌ها شروع به شايعه‌پراکني راجع به دليل فوت اين هنرمند کردند و تلاش کردند تا مرگ «عسل بديعي» را به گونه ديگري جلوه دهند.

در اين ميان «سيد عزت‌الله ضرغامي» رئيس سازمان صداوسيما ضمن انتشار پيام تسليت به خانواده مرحوم بديعي، «سيد تقي سهرابي» مدير کل روابط عمومي سازمان صداوسيما را نيز مامور کرد که در کنار خانواده ايشان پيگير مسائل مربوط به وي باشند.

سيد تقي سهرابي که در همه موارد در ارتباط و همراه خانواده بديعي بوده است، در گفت‌وگو با خبرگزاري فارس گفت: تمام شواهد و قرائن موجود نشان مي‌دهد که مطالب منتشر شده در خصوص شايعات درباره مرگ مرحوم عسل بديعي کذب محض است.

مدير کل روابط عمومي رسانه ملي با اشاره به توجه ويژه رئيس سازمان صداوسيما به هنرمندان و دستور مکرر براي پيگيري مسائل و مشکلات آنها افزود: مرحوم بديعي که در سال‌هاي فعاليت هنري خود با ايفاي نقش‌هاي ارزش‌مدار در سريال‌هاي ماندگار و فيلم‌هاي تلويزيوني حضور موثري داشت، جايگاه ويژه‌اي مانند همه هنرمندان در رسانه ملي دارد. بنا بر اين طبيعي است که وضعيت ايشان براي ما مهم باشد به نحوي که شخص رئيس سازمان براي وي پيام تسليت دادند و صدور همين پيام در اين سطح نشان روشني از کذب بودن اخباري است که خلاف واقعيت در مورد اين هنرمند در روزهاي اخير منتشر شد.

وي ادامه داد: پس از اينکه خبر بستري شدن خانم بديعي در بيمارستان لقمان به ما داده شد، به اين بيمارستان مراجعه و پيگير موضوع شديم که در همان بدو امر پزشکان معالج موضوع خودکشي را منتفي دانستند.

سهرابي تصريح کرد: پس از بررسي‌هاي کامل پزشکي مشخص شد که نخاع وي از پشت گردن دچار ضايعه شده و همين موضوع منجر به مرگ مغزي وي شده است.

وي ادامه داد: به گفته خانواده وي مرحوم بديعي حتي سابقه قبلي بيماري قلبي هم نداشته است و روز حادثه نيز به خانواده‌اش اعلام مي‌کند که حالش خوب نيست و دچار سردرد شديد و تهوع است. پس از اينکه بيماري ايشان ادامه پيدا مي‌کند، از طرف خانواده به بيمارستان منتقل مي‌شود که در بيمارستان اول ظاهرا تشخيص مسموميت داده مي‌شود و اعلام مي‌کنند که خانم بديعي بايد به اين بيمارستان منتقل شود.

سهرابي اظهارداشت: اين انتقال و اعلام تشخيص‌هاي چندگانه که در مراحل اوليه درمان هم طبيعي است موجب بروز اين شايعات شد.

وي گفت: همان‌طور که همه حاضران در مراسم تشييع ديدند، خانم بديعي روز اول فروردين نيز متني کاملا اميدوارانه و حاوي برنامه‌ريزي براي سال جديد نوشته بود و انتصاب چنين مواردي به وي قطعا چيزي جز آزردگي روح وي را در پي نخواهد داشت.

منبع: فارس