close
تبلیغات در اینترنت
پیشنهادهای نوروزی کمند امیرسلیمانی برای سال جدید!+عکس
درخواست فیلم دانلود سریال جدید دانلود فیلم ایرانی دانلود فیلم خارجی
 • دانلود آهنگ جدید سحر به نام دو نفره

  دانلود آهنگ جدید سحر به نام دو نفره

 • دانلود آهنگ جدید اپیکور به نام بیا وسط

  دانلود آهنگ جدید اپیکور به نام بیا وسط

 • دانلود آلبوم جدید ابی به نام لاله زار

  دانلود آلبوم جدید ابی به نام لاله زار

 • متن ترانه بابک جهانبخش به نام زندگی ادامه داره

  متن ترانه بابک جهانبخش به نام زندگی ادامه داره

 • متن ترانه مهراد جم به نام شیک پیک

  متن ترانه مهراد جم به نام شیک پیک

 • متن ترانه شبی که ماه کامل شد از محسن چاوشی

  متن ترانه شبی که ماه کامل شد از محسن چاوشی

 • دانلود آهنگ جدید شهرام شکوهی به نام عشق ممنوع

  دانلود آهنگ جدید شهرام شکوهی به نام عشق ممنوع

 • متن ترانه باید رفت از رستاک

  متن ترانه باید رفت از رستاک

 • متن آهنگ جدید شهاب تیام به نام ماجرا

  متن آهنگ جدید شهاب تیام به نام ماجرا

 • متن آهنگ جدید معین به نام با من بمون

  متن آهنگ جدید معین به نام با من بمون

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت
پیشنهادهای نوروزی کمند امیرسلیمانی برای سال جدید!+عکس
 • تاریخ ارسال : سه شنبه 13 اسفند 1392
 • بازدید : 149 مشاهده

کمند امیرسلیمانی: همیشه در خانه ما مرسوم بوده که لحظه تحویل سال همه خانواده دور هم گرد سفره هفت سین به استقبال بهار برویم.

کمند امیرسلیمانی: همیشه در خانه ما مرسوم بوده که لحظه تحویل سال همه خانواده دور هم گرد سفره هفت سین به استقبال بهار برویم.
 
کمند امیرسلیمانی بازیگر تلویزیون و سینما در گفتگویی با تبریک سال نو و اهمیت سنن و آیین‌های نوروزی گفت: اتفاقاً چند روز پیش با دوستانم بحثی درباره اهمیت سنن و آیین‌های نوروزی داشتم و با توجه به پایبندی مادرم به این سنن، من نیز بالطبع مقید به این اصول هستم.

این بازیگر در ادامه به برخی از سنت‌های نوروزی اشاره و تصریح کرد: همیشه در خانه ما مرسوم بوده که لحظه تحویل سال همه خانواده دور هم گرد سفره هفت سین به استقبال بهار برویم. طبخ غذاهای سنتی مانند سبزی پلو با ماهی و خوردن آن در روز اول عید از رسومی است که خانواده‌ام به آن پایبند بوده و من نیز از کودکی با این رسوم بزرگ شده‌ام و دقیق نمی‌دانم بر حسب عادت یا بر اساس اصرار بر حفظ سنت‌های کهن است که من نیز این اصول و رسوم را رعایت می‌کنم، البته چند سالی است که از سنت دید و بازدید نوروزی استعفا داده و تا اندازه‌ای صرف نظر کرده‌ام.

 

als آلودگی هوا سعید امیرسلیمانی را به اتاق عمل کشاند +تصویر

 

امیرسلیمانی درباره نقش آیین‌های نوروزی به ویژه دید و بازدیدهای نوروزی در تحکیم روابط اجتماعی و عاطفی و نیزعلت صرف نظر کردن از دید و بازدیدهای نوروزی‌اش، گفت: صرف دید و بازدید نوروزی و احوال پرسی سالی یک بار، نمی‌تواند به تحکیم روابط عاطفی کمک کند و من به این باور معتقد نیستم و فکر می کنم همه سال باید به دیدار همدیگر برویم. امروزه به علت نوع سبک زندگی و مشغله‌های کاری، آدم ها خیلی از هم دور شده‌اند و دیگر مثل گذشته به هم وابسته نیستند.

وی در تکمیل سخنانش توضیح داد: شاید از وقتی که پدربزرگم را از دست داده‌ام، قضیه دید و بازدید عید برایم کم‌رنگ شده است. چون در گذشته روز اول عید به دیدن پدربزرگم می‌رفتم و حالا جای خالی‌اش را احساس می‌کنم.

بازیگر مجموعه ویدیویی “ویلای من” مطالعه را یکی از گزینه‌های گذران اوقات فراغت در ایام عید دانست و گفت: از آنجایی که معمولاً در ایام تعطیلات عید اتفاقات غیرمترقبه رخ می‌دهد و نمی‌توان در مطالعه تمرکز زیادی داشت، ترجیح می‌دهم کتاب‌هایی را مطالعه کنم که نیازی به تمرکز و زمان طولانی نداشته باشند.

امیرسلیمانی با ذکر این مساله که تماشای تلویزیون را در ایام عید دنبال می‌کند، تاکید کرد: دیگر مثل گذشته به تماشای برنامه‌های سیما نمی‌پردازم. من هم مثل عامه مردم طرفدار برخی بازیگران هستم که در حال حاضر حضور آنها را کمتر در سیما شاهد هستم و این مساله باعث شده که دیگر مثل گذشته به تماشای تلویزیون ننشینم.

 


عکس های جدید کمند امیر سلیمانی


وی دو پیشنهاد نوروزی متناسب با سفر کردن یا نکردن هموطنان ابراز و تصریح کرد: به همه هموطنانی که قصد سفر دارند پیشنهاد می‌کنم به هر شهر یا روستایی که سفر می‌کنند، تنها به دید و بازدید و آداب مربوط به آن مثل تناول تنقلات نوروزی اکتفا نکرده و از بازدید مناطق جذاب و دیدنی آن منطقه غافل نشوند و کسانی هم که در ایام عید به مسافرت نمی‌روند و در شهر خود می‌مانند، به ویژه همشهری‌های تهرانی از هوای تمیز و پاک شهر و آرامش و سکوت آن استفاده کرده و به پیاده‌روی بروند.

امیرسلیمانی در پایان گفتگوی خود برای تمامی هموطنان سالی بی دغدغه را آرزو کرد و گفت: همه ما در هر حوزه‌ای که مشغول به کار هستیم، یا وجود انرژی و زمانی که می‌گذاریم، به علت مشکلات و دغدغه‌های اقتصادی و شرایط نامطلوب ناشی از آن، نتیجه مطلوب و مورد نظر را از کارمان نمی‌گیریم. به ویژه درحوزه کاری خودم آرزو دارم که امسال، سالی باشد که امکان تولید و ساخت برنامه‌های خوب، بودجه مالی کافی و پخش مناسب کارهای تولیدی باشد.