رقابت مردان برای کسب عنوان «دختر شایسته»
درخواست فیلم دانلود سریال جدید دانلود فیلم ایرانی دانلود فیلم خارجی
 • دانلود آهنگ جدید سحر به نام دو نفره

  دانلود آهنگ جدید سحر به نام دو نفره

 • دانلود آهنگ جدید اپیکور به نام بیا وسط

  دانلود آهنگ جدید اپیکور به نام بیا وسط

 • دانلود آلبوم جدید ابی به نام لاله زار

  دانلود آلبوم جدید ابی به نام لاله زار

 • متن ترانه بابک جهانبخش به نام زندگی ادامه داره

  متن ترانه بابک جهانبخش به نام زندگی ادامه داره

 • متن ترانه مهراد جم به نام شیک پیک

  متن ترانه مهراد جم به نام شیک پیک

 • متن ترانه شبی که ماه کامل شد از محسن چاوشی

  متن ترانه شبی که ماه کامل شد از محسن چاوشی

 • دانلود آهنگ جدید شهرام شکوهی به نام عشق ممنوع

  دانلود آهنگ جدید شهرام شکوهی به نام عشق ممنوع

 • متن ترانه باید رفت از رستاک

  متن ترانه باید رفت از رستاک

 • متن آهنگ جدید شهاب تیام به نام ماجرا

  متن آهنگ جدید شهاب تیام به نام ماجرا

 • متن آهنگ جدید معین به نام با من بمون

  متن آهنگ جدید معین به نام با من بمون

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت
رقابت مردان برای کسب عنوان «دختر شایسته»
 • تاریخ ارسال : چهارشنبه 29 مرداد 1393
 • بازدید : 945 مشاهده

مسابقه ای برای انتخاب دختر شایسته در نیویورک در حال برگزاریست. اما نه یک مسابقه معمولی بلکه این برنامه، نسخه ای جدید از نمایشی قدیمی و کمدی موزیکال است.

مسابقه ای برای انتخاب دختر شایسته در نیویورک در حال برگزاریست. اما نه یک مسابقه معمولی بلکه این برنامه، نسخه ای جدید از نمایشی قدیمی و کمدی موزیکال است.

اجرای چنین برنامه هایی از سال ۱۹۹۱ میلادی در تئاتر «آف برادوی» نیویورک وجود داشت، اما اخیرا مت لینز، کارگردان نیویورکی کار جدیدی تهیه کرده که در آن مردانی هنرمند برای کسب عنوان دختر شایسته با یکدیگر رقابت می کنند.

در این نمایش کمدی نیز مانند دیگر مسابقات انتخاب دختر شایسته، نامزدها در شش بخش رقابتی و با لباسهایی مانند لباس شنا، لباس شب، یا همچون الهه های شعر و موسیقی ظاهر می شوند.

در این کار، «نیک سیرلی»، بازیگر و خواننده آمریکایی نیز حضور دارد و یکی از زیبارویانی است که می خواهد برنده مسابقه دختر شایسته شود.

نیک سیرلی می گوید: «من بسیار خوشحالم که پسر هستم. من احترام زیادی برای خانم هایی قائلم که خود را برای یک روز عادی آماده می کنند. فکر می کنم “زمان آمادگی” چیزیست که به خاطر آن از پسر بودنم خوشحالم زیرا لازم نیست این همه درد و رنج را تحمل کنم. می خواهم بگویم باید زمان زیادی را صرف کرد تا برای نمایشی مجلل و انتخاب دختری شایسته آماده شد و این خسته کننده است.»

در این اجرا، نیک سیرلی کاملا برعکس عمل می کند و به جای پوشیدن لباس، به همراه شریک هنری اش «لوران مولینا» به اجرایی بدون لباس می پردازد.

هنرنمایی آنها مملو از موسیقی و ترانه هایی با متنهایی مضحک است و همین مسئله در ابتدای کار، موفقیتشان را کمی مشکل کرده بود. اما به گفته نیک سی یر لی، پس از آنکه آنها شروع به کندن لباسهایشان کردند، توجه ها بسویشان جلب شد و اکنون مردم زیادی حاضرند برای این برنامه پول بپردازند زیرا اکنون چیزی برای آنها خلق شده و این یک وضعیت رویایی است.

او می گوید: «فکر می کنم تفاوت میان کسی که در مراسم دختر شایسته شرکت می کند که یک رویا محسوب می شود با آن چیزی که من بخشی از آن بودم، این است که من در بهترین شرایطِ هر دو گونۀ رقابت زندگی می کنم.»

آنچه که نمایش جدید «دختر شایسته» را منحصر بفرد کرده، این است که هر شب مخاطبان این فرصت را دارند تا برنده ای را در میان شش ملکه زیبایی انتخاب کنند. نمایش کمدی «دختر شایسته» تا ماه سپتامبر در تئاتر داون پورت نیویورک اجرا می شود.