ads
پشت پرده زندگی ارمیا، خواننده محجبه آکادمی موسیقی گوگوش + عکس

پشت پرده زندگی ارمیا، خواننده محجبه آکادمی موسیقی گوگوش + عکس

نام اصلی این فرد اورینب مشایخی است که دراین شبکه با ظاهری با حجاب بنابر دستور سازمانی این گروهک مشغول آوازه خوانی است .گفتنی است این برنامه توسط خواننده بدنام و بدکاره زمان طاغوت (فائقه آتشین معروف به گوگوش) مدیریت می شود و ظاهرا نامبرده با همکاری گروهک تروریستی منافقین قصد دارد امسال تمام قد در خدمت این گروهک تروریستی باشد.

به گزارش صراط، شبکه من و تو1 در سری برنامه آکادمی موسیقی گوگوش سعی در ایجاد الگویی دقیقا همانند الگو های رفتاری سازمان منافقین را دارد. سازمانی که هیچگاه اخلاق و انسانی را رعایت نکرده است. البته در ابتدای راه این سازمان با دنبال کردن مبانی اسلامی خودرا به عنوان یک تشکیلات دین محور معرفی کرد و از این طریق با جذب جوانان متدین مبارزات خود را با رژیم شاهنشاهی آغاز کرد.
 
 

خواننده به ظاهر با حجاب آکادمی موسیقی کیست؟

یکی از افرادی که در بعنوان خواننده در برنامه ای تحت عنوان آکادمی موسیقی در شبکه من و تو حضور پیدار کرده از اعضای گروهک تروریستی منافقین است.

بنا بر این گزارش فردی به نام ارمیا که با حجاب!!! در این برنامه در حال خوانندگی است عضو گروهک منافقین  است و برای افرادی که ذره ای با این سازمان تروریستی آشنا هستند این حرف قطعی و حتمی است. به دلیل اینکه منافقین رفتار شناسی خاص خود را دارند و افرادی که به دنبال مدرک هستند، افرادی هستند که تابه حال هیچ گونه مطالعه ای در رابطه با جنایات این سازمان مخوف نداشته اند! سازمان مخوفی که برپایه دروغ بنا شده است! 
حال حاضر شاهد هستیم که یکی از اعضای منافقین در یک شبکه طرفدار سلطنت حاضر شده و به نوعی ائتلاف پنهان را شکل داده است.

 

 

عکس گذرنامه اورینب مشایخی که در پرونده هویتی ایشون در سازمان منافقین خلق ثبت شده

نام اصلی این فرد اورینب مشایخی است که دراین شبکه با ظاهری با حجاب بنابر دستور سازمانی این گروهک مشغول آوازه خوانی است .گفتنی است این برنامه توسط خواننده بدنام و بدکاره زمان طاغوت (فائقه آتشین معروف به گوگوش) مدیریت می شود و ظاهرا نامبرده با همکاری گروهک تروریستی منافقین قصد دارد امسال تمام قد در خدمت این گروهک تروریستی باشد.

شبکه من و تو1 در سری برنامه آکادمی موسیقی گوگوش سعی در ایجاد الگویی دقیقا همانند الگو های رفتاری سازمان منافقین را دارد. سازمانی که هیچگاه اخلاق و انسانی را رعایت نکرده است. البته در ابتدای راه این سازمان با دنبال کردن مبانی اسلامی خودرا به عنوان یک تشکیلات دین محور معرفی کرد و از این طریق با جذب جوانان متدین مبارزات خود را با رژیم شاهنشاهی آغاز کرد. پس از پیروزی انقلاب و براندازی رژیم شاه سران جمهوری اسلامی با بی اخلاقی ها و خودسری های این سازمان برخورد کرد و درنتیجه این سازمان به یکی از دشمنان اصلی جمهوری اسلام ایران تبدیل شد. در زمان شروع جنگ ایران و عراق نیز این سازمان از هیچ گونه دشمنی با مردم ایران دریغ نکرد تا جایی که 12000 نفر از مردم عادی را به قتل رساندند تا رژیم ایران را قانع کنند تا با آنان تعامل نمایند.

از آنجا که سالهاست از سرنوشت رهبر اصلی این گروه خبری در دست نیست، مریم رجوی رهبری سازمان را در دست دارد و جنایت های خود را با هماهنگی سازمان های جاسوسی اسرائیلی و غربی پی گیری می کند. اما جدای از بخش تروریستی، این سازمان دست به انجام فعالیت های در زمینه فرهنگی و اجتماعی زده است تا به خیال خود در صورتی که حکومت فعلی ایران تغییر کرد خود را درون حلقه نظام حاکمیتی نماید و آرزوی خود یعنی بدست گرفتن قدرت را محقق نماید. از جمله این اقدامات فرهنگی ایجاد شبکه ماهواره ای منافقین، حضور در رسانه های اجتماعی اینترنتی مانند فیس بوک، بالاترین و پالتاک، ایجاد سایت های خبری، و ایجاد دفاتر و نهاد های به ظاهر بشردوستانه و حقوق بشری در کشورهای اطراف ایران به منظور ارتباط گیری با ایرانیان مهاجر و خارج نشین است که تا به حال نتوانسته است لکه ننگ ابدی خیانت را از دامن این سازمان تروریستی حتی کمرنگ کند!

جدیدترین توطئه این سازمان مخوف برای سفید کردن خود را می توانید در برنامه آکادمی موسیقی گوگوش مشاهده کنید. متذکر می شوdم به هیچ عنوان این چهره در صدد نام بردن از این سازمان نیست و فقط در پی ایجاد یک تصویر مثبت از بانوانی با این ظاهر (مریم رجوی) دارد. بانگاهی کوتاه به ظاهر ارمیا و شباهت او به مریم رجوی می توانیم به این موضوع پی ببریم. تاکید می کنdم هدف فقط و فقط  کاشتن یک ذهنیت خوب از این چهره در ذهن بینندگان است.

نام: اورینب

نام خانوادگی: مشایخی

متولد: اردیبهشت 1360

نام پدر: ح.مشایخی

نام مادر: ف.شهبازی

خواهر ایشون: ع.مشایخی

متولد: 1365

همسر اول: سید ع.ش (ساکن اصفهان)

نام فرزند از همسر اول در ایران: علی

طلاق در سال :85

مهاجرت به ترکیه در سال 86

ازدواج دوم: در سال 87

نام همسر دوم: میشائیل هانس

نام فرزندان ازهمسر دوم در آلمان:  ارلاوپانا – الیزابت


مادر و پدر ایشان از هم جدا شدند و پدر ایشون هم مجددا ازدواج کردند که مادر ارمیا همسر اول ایشون هستش.

مادر ساکن: ایران-تهران-منطقه نیروی هوائی

محله فعلی خیابان سازمان برنامه

پدر ساکن: ایران-تهران-شهرک غرب


همسر ارمیا با نام میشائیل هانس از مسیحیان جذب شده توسط این سازمان است که همکاری با این سازمان را پذیرفته است.

اورینب مشایخی یا ارمیا در آلمان توسط 3 خانواده طرفدارن منافقین حمایت مالی می شود پس از معرفی وی به شبکه من و تو1 مقدمات حضور وی برای شرکت در این شوی تلویزیونی انجام می شود. وی پس از گذراندن دوره های آواز و شناخت دستگاه های موسیقی وارد آکادمی موسیقی گوگوش شد. لازم به ذکر است این شخص به گونه ای انتخاب شده است که از هر نظر در فضای مجازی بدون سابقه قبلی است. شخصی که حتی یک ایمیل و  پروفایل در هیچ سایتی ندارد. این درحالی است که بقیه هنرجویان حاضر در آکادمی حضور فعالی در اینترنت هستند.

 

منبع: جبهه جهادگران مجازی

برخی نظرات کربران سایت صرات

 

دمتون گرم خیلی حال کردم بنده هم که یه کاربر عادی هستم همین حدس رو میزدم که شما الان با مدرک ثابت کردید از روز اول همه فهمیدیم که این ارمیا رو میخوان برنده کنن

 

مدرک؟

الان کجای این متن مدرک اورده شده؟
فقط گفته کسی که مدرک بخواد نمی فهمه! ما می فهمیم و این جریان رو میشناسیم .........

شاید جزو مجاهدین باشه شایدم نه ولی اینجا مدرکی ارائه نشد
 
 
صراط دمت گرم . با تشکر از این افشاگری.
 
 
سلام.. خدا انشاء الله هدایتش کنه.. دلم سوخت براش... فقط 27 سالشه.. !!!
 
 
جالب بود ایشون تا روز آخر ریتم رو بلد نبود !!
با اشاره دست بابک سعیدی می خوند !
 
 
این دوست ما که دلسوزی فرمودند کسر 92 از 60 را چطور 27 بدست آوردند من نمیدونم!!!
 
 
میدانم آنقدر آزاد اندیش نیستید که این نظر را متنتشر کنید اما چرا به دیگران تهمت بدکاره و بدنام می زنید؟مگر پیغام امیرالمومنین ع را فرامو ش کرده اید که فرمودند ای مالک اشتر اگر کسی را شب در حال گناه دیدی صبح به چشم گناه کار به اون نگاه نکن شاید سحر توبه کرده باشد؟
مگر داستان حضرت موسی ع را فراموش کرده اید که خداوند به او فرمود پست ترین حیوان زمین را پیدا کن و او سگی را با خود همراه کرد و نیمه های راه با خود گفت شاید آن سگ بهتر از من باشد و او را رها کرد؟و خداوند به او فرمود به جلالم قسم اگر اورا آورده بودی تورا از نبوت عزل می کردم؟
به چه جراتی دیگران را پست تر تر از خود جلوه می دهید؟از خداوند نمیترسید؟
اگر ذره ای علی و حسین و فاطمه را می شناختید دست به قلم برای بازگو کردن چنین حرفهایی نمیزدید.خداوند به شما رحم کند.خدا را شکر که شما رهبر یک جامعه نیستید وگرنه تمام ملت را سر می بریدید.
فراموش نکنید قرآن میفرماید :یوم لاینفع مال و لابنون* الا من اتی الله بقلب سلیم
 
 
صداوسيماي مابابرنامه هاي فعلي نميتوانددرمقابل شبكه هاي منحرفي چون من وتومقابله كند.انگارعيدنيست.فقط برنامه هاي تكراري.
پاسخ ها
 
 
چرا می تواند شما خط مشه خودت را مشخص کن .
هموطن عزیز منظورتان این که فیلمها ی مستهجن مثل ماهواره بخش کند ؟ چون شما عادت کرید به تماشا ماهواره وبا ذئقه شما جور در نمی اید؟
 
 
شبکه من و تو برنامه مستهجنی تا حالا ازش ندیدم گلم. واقعا اکثر برنامه هاش علمی و سرگرم کننده هست من نه کاری به برنامه های سیاسیش دارم نه ... فقط میدونم تا حالا چیز مستهجنی پخش نکرده و برنامه هاش واقعا اکثرا سرگرم کنندست
 
 
وقتی توی صدای سیما ساز نشون دادن حرامه و هیچ کسی هم پاسخگو نیست ! یه روز دیدم اقای ضرغامی داره از نزدیک کنسرت میبینه تعجب کردم
 
 
ناشناس صاحب نظرگرامي:
-همانطوركه آقاسامان اشاره كردن "من وتو"هيچ برنامه مستهجني نشون نداده ياحداقل ماازش نديديم.
-من برنامه اتاق خبرشوچندبارنگاه كردم كه تحليلهاي سياسي بسيارمنطقي ارائه ميده.
-شادر2خط جملتون چندبارخيط كاشتين پس بهتره درموردديگران اظهارنظرنكنيدمخصوصاًشماازكجاميدانيدمن برنامه هاي مستهجن تماشاميكنم؟واقعاًمتاسفم برات
-خط مشه ؟؟؟؟
-ذئقه؟؟؟؟؟
 
 
سامان برنامه آشپزی ترویج بی حیایی
و بی غیرتی و قرطی بازی نیست؟
 
 
صراط جان چراجوابمومنتشرنكردين؟
 
 
شبکه ماهواره ای من و تو :
ترویج مشروب خواری
تروجیج همجنس بازی
ترویج ارتباط با نامحرم و حتی ارتباط نامشروع با محارم
ترویج فرقه بهایت و فراماسونری
ترویج فرهنگ مبتذل غربی
بازم بگم....
 
 
امیرحسین تو اینارو تو شبکه من و تو دیدی؟
نه عزیزم کانال و اشتباه زدی
اون شبکه ها رو نبین واست خطر داره
 
 
یکی ! آمار ارتباطاتتو داریم
 
 
با شما هستم هر کی یا یکی
جواب درست حسابی دارید در این زمینه بفرماید
یا اینکه زندگی روزمره شما هم مثل دست اندرکان شبکه قوم لوط هست ؟
بیشتر برنامه هاشور دیدم بی خود بی جهت الفاظ ولفظ قلم صحبت نکن همینکه می توانی بخوانی برایم کافیه اینقدر از این بهایت وهمجنس بازان نجس طرفداری نکن لاجرم شما یا مسلمان نیستید یا از اسلام هیچ چیزی نمی دانید بیخودیهم شلوغش نکن
 
 
مرادجان خب داشته باشين.من يه آدم خشكه مقدس نيستم.قرآن هم تفسيرنميكنم ...تحليل هاي سياسي اغلب كانال هاروهم ميبينم.اكشالي داره اخوي؟
 
 
اقا یکی داری طرف داری منافقین می کنی ؟ می دانی چی میگی ؟
 
شبکه قوم لوط . منافقین . ریس بدکاره
کاش بیشتر وبهتر توضیح می دادی در مورد سایر مجریان نجس همجس باز وشیطان پرست این شبکه تار عنکبوتی
خداوند یاور شما باشد

 

داداش حرفات حقه اینها همشون اره از دم بی برو برگرد احمد شهید با جیگر در این مورد بودن ومرتیط اند
 
در این که برنده شدن این فرد برنامه ریزی شده بوده شکی ندارم اما این گزارش شما هم من فکر نمیکنم ارزشی داشته باشه.یه چیزی رو به یه نفر نسبت میدین "عضو گروهک منافقین" بعد هیچ سند و مدرکی هم نذاشتین.جلو جلو هم جواب کسایی که میخوان بگن مدرکتون چیه رو دادید: "افرادی که به دنبال مدرک هستند، افرادی هستند که تابه حال هیچ گونه مطالعه ای در رابطه با جنایات این سازمان مخوف نداشته اند!"
یعنی توقع دارید همه مخاطبین سایتتون خبره ی شناسایی منافق و اون سازمان کثیفشون باشن؟
 
اینهم یکی از همسران مسعود رجویست
 
سند و مدرک این ادعاتون چیه، این مطالب که در اینترنت فراوانه. قبل از این که شما بگید من اینها رو در اینترنت دیده بودم اما دلیل نمیشه که این مطالب درست باشه.

 

نه بابا مدرک نداره طفلکی یه دختر خانمو با کلاس

فقط برای رضای خدا می خوانه
بعداز خواندگی ورقاصی می ره خونه نمازشو می خونه
زن مسلمان با یه مسیحی ازدواج کرده
اخه اگه از اسلام چیزی بلد بودی حرف نمی زدی بچه جون
 
این پرونده رو از بایگانی وزارت اطلاعات آوردین دیگه؟

 

به تو چه مربوطه ؟

 
 
پرچمت عوض کردی ؟
 
من هم به اول شدنش شک کردم ولی صرفا نمیشه همینجوری هر اتهامی رو درمورد وابسته به گروه منافقین بودنش قبول کرد.
اصلا گیریم که پدر مادرش توی گروه منافقین بوده شاید خود بیچارش اصلا از سیاست به دور باشه و زندگی خودشو بکنه
بازم میگم من اصلا ازش خوشم نمیومد و دوست نداشتم اول بشه ولی زمانی که اول شد یک مقداری حالم گرفته شد از این سناریو. بازم میگم یک مقدار چون واسم زیاد مهم نیست این چیزا و برنامه ها به فکر نون باشه خربزه آبه
 
این شبکه متعلق به بهایی های و همجنس بازان و شیطان پرستانه
پاسخ ها
 
 
په نه په متعلق يه ايرانه
 
 
شما دیدی فیلم همجنس بازی مجریان این برنامه رو ؟ نکنه خودت با آنها بودی .
 
 
صراط خجالت نمیکشی نظر بسیار توهین آمیز ناشناس با پرچم بیگانه رو منتشر کردی؟
 
 
برای پاسخ شما فرد نسبتا" محترم که با بیرق شیطان بزرگ تشریف اورید وطرفداری از همجنسبازان می نماید . توجه داشته باشید در مورد شبکه تلویزیونی صحبت می نماید که برای یک کشور مسلمان وشیعه مذهب برنامه می سازد .وهدف ان تخریب ارزش اسلامی وانقلابی با شایعه وبهتان در زمانیست که کشور ومسئولین هدف اماج تهمتها وبهتان می باشد
نمی فهمید چون ایمان ندارید وشاید سرسفره غذا بجای وضو وسپاس گذاری از خالق هستی
مشروب سرو می نماید اینها نشانه چیست ؟
پس بلند می گویم مرگ برشیطان وطرفداران وهواداران در تمام ایام زمان
 
اما به نظر من با آوردن این خانم به ظاهر محجبه در این برنامه میخوان تعریف جدیدی از دین ارائه بدن(مثل گذشته) و بگن که خوانندگی با حجاب زن تضادی نداره و خانم ها میتونن هم دین داشته باشن و هم خوانندگی و ... انجام بدن
 
 
افراد شرکت ‌کننده از گونه‌ های مختلفی انتخاب شده‌اند تا مخاطب با هر نوع سبک و روش زندگی ، بالاخره با یکی از این افراد احساس همزاد پنداری بیشتری کند
 
سلام
دستتون درد نکنه از همون اول که ارمیا امد تو این برنامه معلوم بود که میخوان برنامه رو جنجالی و سیاسی کنن.و بگم این خانم محجبه برنده میشه نه با کسی دست میداد نه کسی رو در اغوش میگرفت.مرگ بر منافقین
 
احتمالا" شما تعریفی از مدرک ندارید !

تایپ کردن یک سری مطالب را مدرک نمی گویند .
با توجه به اینکه اگر شما راست می گفتید رو نوشت کارت عضویت منافقین !
پاسپورت ، شناسنامه یا هر مدرک محکمه پسند دیگری را منتشر می کردید ، در نتیجه ما فرض را بر دروغ بودن این مطلب می کذاریم !

ضمنا" اگر اندکی اطلاعات سیاسی داشتید می فهمیدید که اگر وی واقعا" منافق بود ، هنگام برنده شدن از منافقین یاد می کرد ، عمس رجوی را به دست می گرفت ، با پرچمشان دور افتخار می زد !
از اردوگاه اشرف می گفت و خلاصه اینکه منافقین نمی آیند یک نفر را مخفیانه جایی بفرستند و وقتی نقشه شان عملی شد (برنده شدن در برنامه)
هیچ حرکت دیگری هم نکنند !

 

ناشناس عزیز ممنون از نظراتت

این سایت فقط سعی داره افراد رو تخریب کنه چون حرف زدن مالیات نداره
منم مثل صراط یک سری مدرک دارم که مدیر مسیول صراط مدتی در بورکینافاسو برای سازمان سیا جاسوسی میکرد و ضمنا یک سری کاباره تو ترکیه داره ماهیانه مخارج صراط رو از ام ای سیکس دریافت میکنه پدرش جروء مجاهدین خلقه مادرشم توده ای هست داییش حمل طرفدار شاه و خاله اش هم طرفدار سبزهاست
صبح به صبح دستورات رو شخصا از اوباما میگیره
تازه مذهبش هم که نگوه هم بهایی هم سنی هم لاییک
میبینید تهمت زدن ساده هست
 
اونوقت میگید چرا سایت بیخودتون هی فیلتر میشه دوباره به اسم ولایتمداری رفع فیلتر میشه
تهمت میفهمی ینی چی؟؟
نوشتی مهاجرت به ترکیه در سال 86
ینی تا سال 86 تو ابران بوده
ینی یه منافق تو ایران بوده و پدرشو در نیاوردن یا نفهمیدن ولی الان یهو همه میفمن منافق بوده؟؟؟؟

 

نه عزیزم ایشون مثل بعضی دیگه رفتن اونجا جذب سازمان شدن
 
با تشکر فراوان از این مقاله عالی
 
سناریو ی از پیش طراحی شده است ونیاز بیشتر دارید تا دراین خصوص توسط صاحبان نظر واساتید محترم مورد کالبد شکافی قرار گیرد .لاجرم این شبکه قوم لوط انقدرپلید وشیطانیست که همان مسئولین وقت ان واسپانسرهای ان وکشوری که در ان برنامه تهیه می شود همه موید این مطلب هستند که هدف انها ایجاد یک
تیپ وپوشش وهارمونیگ جدید می باشد . لیکن این نسخه ها برای نسلهای چهارم خطرناک می باشد ولی در عین حال معلوم حال هستند وپلید
 
شما توی قسمت مخاطبین محترم نوشتین که نظراتی که حاوی توهین باشد رو منتشر کنید. پس این همه توهین چه جوری چاپ شده!!!!
 
خانم گوگوش هم از اعضای اطاعات است

 

خانم ؟ زن داریم تا زن اسمش شبیه اسم ادمیزاد نیست
 
مرگ بر منافقین
من یک شهروند آزاد ایرانی هستم
 
در مورد اینکه مطرح کردن چنین شخصیتی با چنین اعتقادات و طرز فکر هدف داشته (شکی هم وجود نداره) اما پذیرفتن اینکه ایشون جز منافقینه خیلی سخته و نیاز مند ارائه مدرک مستدل است. اگر چنین چیزی با قطعیت درست باشه پس علت اینکه رسانه ،مطبوعات و یا دیگر سایت ها حرفی در این مورد نمیزنندچیست؟؟؟ چرا همیشه یکسری از سایت ها و موسسات مثل کیهان چنین افشاگری هایی میکنند ولی دیگران از چیزی خبر ندارن؟؟؟ اگر درسته چرا به مردم اطلاع داده نمیشه؟؟؟؟؟ در ثانی مگر چه میزان از مردم با دیدن چنین شخصیتی نام مجاهدین خلق به ذهنشون رسیده ؟؟؟؟ برید نظر سنجی کنید !!! لطفا مطالب مستند در اختیار کاربران قرار بدید

 

بریده های از سازمان منافقین یا به زعم شما مجاهدین ایشان را اینگونه معرفی کرده اند اقای وکیل مدافع
 
اگه چیزی که میگین راسته مدارک قانع کنندهای بیارین؟
ماچطوری باورکنیم شماراست میگین
پاسخ ها
 
 
فکر کن مدرکم بیارن
ما که خیلی ارمیا رو دوست داریم
 
 
اونهم شما را دوست داره
 
تغییر سبک زندگی و عوام فریبی!!
مردم متدین ایران زیرک تر هستند که فریب این عروسک های خیمه شب بازی را بخورند
 
بیکارید این برنامه های مسخره رو میبیند ؛ ۲۰:۳۰ بهتره که!!
 
مرگ بر منافقین جلاد
 
از اولش هم معلوم بود این اتفاق میفته...
ما ماهواره نداریم ولی همسایه وفامیلا که تعریفشو میکردن من فهمیدم که کاسه ای زیر نیمکاسه هست....
اینا میخوان قداست حجاب و از بین ببرن و عده ای ساده دل گولشونو میخورن....
راستی نورا خانوم و دختر شیرازی کجان که قربون صدقه برن ؟ممل خان شما کجایی؟منحرفا دارن از دستت یه نفس راحت میکشن.....
عید همتون مبارک صراطیای دوست داشتنی ....

 

غلط کردی نشستی تمام برنامه را برات تعریف کردن

 

ما هستیم ایراندوست! شما فعلا راحت باشید!به وقتش خدمت می رسیم! هه هه....
 
ازخدابترسين بدون مدرك حرف نزنين تهمت گناه بزرگيه
 
سازمان مجاهدین، سازمانیست که از اول انقلاب با بمب گذاری ها در شهرهای ایران، همراهی با یک دیوانه مانند صدام بر علیه کشورمان ایران، دارای یک ایدئولوژی خشک و وحشتناک که حتی اعضای خودشون هم هیچ حق اظهارنظر را بدون اون 2 سرکردشون ندارند. معلوم هستش با این همه گندکاری، به نوعی خودشون رو با این نوع تبلیغات مسخره مثل فرستادن یکی از اعضاء به شبکه من وتو بخوان از خودشون روحیه ای ملوس ،لطیف نشون بدن، جالب هستش این سازمان اونقدر خشن و روحیه جنگ طلبانه دارد که حتی روی دیگر گروههای مخالفی که بر علیه کشور و نظاممون در خارج کشور هستند را سفید کرده ،و کلا این گروهک را اصلا قبول ندارند.
 
سلام مثل اینکه همه ماهواره دارید . اما صراط چرا به خانم گوگوش توهین میکنی . ایشان تا چند سال پیش هم ایران بود . و توبه کرده بود .
 
این یه برنامه سرگرمیه قبول دارم سیاسیش کردند و این خانم اصلا محجبه نیست فیلمشملو رفته.اما ما نباید حساس باشیم عین یه برنامه ی سرگرمی بهش نگاه کنیم بی تفاوت باشیم اخرشم یه مرگ بر منافق و سلطنت طلب بگیم تموم شه بره.این همه خودمونو درگیرش نکنیم
 
مدرك؟!!!!!!
 
من کاری به این حرفا ندارم اما اگه این خانوم مسلمونه باید بدونه که شنیدن صدای زن توسط نا محرم گناهه و زن نمی تونه خواننده بشه اما ایشونو نمیدونم ........
 
همشون با هم دست دارن پول مردم ایران را بخورن
 
آخه صراط اراذل تو بر چه اساسی برداشتی یک شایعه فیس بوکی رو تو سایت در پیتت کپی پیست کردی؟ ارمیا هر گونه وابستگی به هر گروه سیاسی رو رسما تکذیب کرده. امیدوارم وقتی میاد ایران ازت شکایت کنه تا ببینم غیر از بازگویی این مزخرفات کپی شده چیز دیگه ای هم برای گفتن داری یا نه
 
خداییش برنامه جالبی بود من چند برنامشو که تهران بودیم دیدم. مردم چیکار کنن شب عیدی وقتی صدا سیما حتی یک اهنگ از افتخاریم نمیزاره
 
خوش به حالتون شما هم شبكه من و تو نگاه مي كنيد
فرض کنیم که منافق هسات یا نیست اصلا همه کاره هست این که نوشتی صراط ناصراط اصلا چه دردی از مملکت درمون کردی خواستی خودتو نشون بدی یه با هم از مشکلات مردم از بی کاری از گرونی حرف بزن یا به مزاجت خوش نمیاد یا نمی ذارن که بیاد . خلاصه اینکه اصلا به کسی ربطی نداشت که این خانم کیه باشه یا نباشه هم اصلا مهم نمی باشد ......... بی کارین! ها .
 
صراط جان!!

مدرک بده اذیت نکن
 
ترا به خدا یعنی کسی پیدا میشه به صدای این منافق گوش بده و یا دور از جون بلا نسبت پولی بابت سی دی او در آینده بپردازه ؟ لابد مسعود رجوی و دار و دسته اش ! چون انسان عاقل شنوایی گوش خود را برای لذت بردن از چیزهای خوب احتیاج داره نه برای حرام کردن به روی نکبتهای انکر الاصواتی همچون اینها.
 
اگه دکتر حسین نصر جاسوس سیا هست، ایشون هم عضو منافقین هست.

راستی چرا فقط عکسش توی پرونده رو انداختین؟ خب خود پرونده رو هم می ذاشتین دیگه
 
وقتی رئیس .... یک آدم بی کفایت باشه همین میشه.
جالبه مثل اینکه فقط ما ماهوره نداریم همه دیدن همه نظر میدن فقط برای ما داشتنش حرومه گناه داره و تهاجم فرهنگیه....
البته مردم حق دارن بجای دیدن برنامه های سخیف تلویزیون برنامه های مفرح و شاد شبانگاهی نگاه کنن.
 
شبکه من و تو ، جم کلاسیک ، بی بی سی و ... با همه بدیهایی که شماها در مورد آنها میگوئید بیشترین بیننده را در میان مردم دارند . این موضوع را همه میدانند از جمله خود شما و همین مساله شما را آزار میدهد . کافیست سری به پشت بام بزنید تا انبوه دیشهای ماهواره را در سرتاسر شهر ببینید
 
سلام.منم مثل خیلی ها ازبرنامه های علمی و..که من وتو 1 پخش میکنه خوشم میاد اما این شبکه رو اصلا نمیبینم.بنظرشما گنجوندن اینهمه برنامه غنی دریک شبکه نیازمندثروتی هنگفت نیست؟وکی میتونه این ثروت رو فراهم کنه جزیک سازمان قوی و بانفوذ.گوگوش هم بااون سابقه ی درخشانش توایران مردم رو اسکل کرده.اصلا رفتنش از ایران بعدازاونهمه سال وترقی ناگهانیش همه وهمه جای سوال داره.بهتره جوونای ایرانی چشماشون رو باز کنن وگول ظاهروزرق وبرق این شبکه شیطانپرست رو نخورن.
 
شماها همش عینک بدبینی به چشمتون زدین
اگه میتونستم می رفتم با ارمیا ازدواج میکردم.عاشقشم آخه حرف شما سند داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آکادمی گوگوش حرف نداشت همش تخریب تا کی؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
 
 
ناشناس آي كيو،نوشته طرف متاهله..
 
ساز مخالف همیشه هست .رقیبها ....
مگه درانتخابات نبود یک سری میگفتن با کلکه ؟
درستو غلط مثل شکرونمک قاطی شده .نمیدونیم کدوم درسته کدوم غلط .
هیچکس هچکسو قبول نداره .هرچی آدم موفقتر میشه دشمنانش هم بزرگتر میشن ...
پروردگار آدمیان به داد روابطمون برسه ....
 
خدا انگلیسو خیر بده که باعث شد 20:30 زیر بی بی س له بشه...تــــِ
 
من هم همین احتمال رو میدم که ایشون از منافقین باشه اما یه چیزی برام سواله و اون اینکه مگه تو منافقین ازدواج ممنوع نیست؟
 
خاک بر سرتون ای صراط نیوزی ها که مثل چهار پایان هر چه را جلوی تان میگذارند بدون تحقیق و بررسی میبلعید و نشخوار میکنید و سپس محضوماتتان را بدون کمترین حیایی در ملا عام تخلیه میکند تا همفکرانتان از آن لذت ببرند .
 
ببینید من الان می نویسم این سایت متعلق به سهیونسیم است کاری نداره به مردم وصله چسباندن مهم این است که برنامه های صدا و سیما انقدر ضعیف هستند که شما هم به جای اینکه سعی کنید برنامه های خودتون را قوی کنید سعی در تخریب سایر برنامه ها دارید اصلا ارمیا بد ولی این برنامه فوق العاده سرگرم کننده است شما برید آمار بگیرید ببینید برنامه های داخلی چقدر بیننده داره و برنامه های خارجی چقدر جالب اینکه برای حل این مسئله هم راه حل خوبی پیدا کردید دیش های ماهئاره را جمع می کنید که بهترین راه حل پاک کردن صورت مسئله است ...
 
این مطلب چند هفته پیش تو سایت های زنجیره ای زرد نیوز منتشر شده بود! اعتبار صراط رو زیر سوال نبرید
 
از روز اول معلوم بود که این یک سناریو ار قبل طراحی شوده بود این خانم مطئنن یک منافق هست بلکه مطمئن باشی یک وهابی یک خود فروش ... می باشد این شبکه یک شبکه ای هست که همه کارهاش از قبل طراحی شوده حتئ از انتخاب مجری تا انتخاب برنامه هاش این شبکه شبکه برای جذب مخاطب و استفاده در روزهای که نیاز دارند مثلن در اشوبها و غیره
 
بدون مدرك حرف نزنين الآن ما از كجا اينو باور كنيم؟
 
سلام به همگی با تشکر از صراط عزیز
به نظر من هم حضور بی سر و صدا و بدون همراه این خانم در آکادمی از اول شک برانگیز بود. کلا در اینکه تعریف جدیدی از دین میخوان ارائه بدن شکی درش نیست. ولی مطالبی هم که ما ارائه دادین مدرک محسوب نمیشه.به نظر من ما توی ایران اگر میخواهیم مبلغ دین اسلام راستین باشیم باید مثل اونا زیرکانه اهدافمون رو پیش ببریم نه اینکه با تخریب همدیگه و بی احترامی بدتر مردم رو از خودمون زده کنیم.ما چون روش درستی نداریم اونا با استفاده از زرق و برق وپوشش جدید به دین موفق میشن.
 
صراط
من که این برنامه را نمیبینم ولی در جامعه خیلی طرفدار پیدا کرده
به نظر من شما باید راه بهتری برای تخریب پیدا کنید.این حیله شما تکراری شده!!!!!!!!!
 
ایشون توی دانشگاه تهران درس خوندن و همونجا با یه آقای آلمانی آشنا شدن و به آلمان مهاجرت کردن , عکسشم عکس دانشجوییشه پس خواهشا شما که دم از دین و ایمان میزنین بدونه مدرک و سند به مردم تهمت نزنین

 

شما برو تو سایت کتابخونه دانشگاه تهران و اسم ایشون رو تو پایان نامه ها جستجو کن. اگه چیزی پیدا کردی به ما هم بگو.

این قضیه فوق لیسانس فلسفه که تو برنامه گفتن یه دروغی مثل بقیه دروغ هاشون بود.
یعنی واقعا این قدر احمقند که به فکرشون نرسید که شاید یه نفر بره و یه کم تحقیق کنه! واقعا خداروشکر که دشمنامون از احمقان هستند.
 
باسلام- خودمون بخوايد كسي رو خراب كنيد خوب بلديد با احساس مردم بازي كنيد هر چي كه به نفعتون نباشه ضايع يا مچالش ميكنيد
 
خاک بر سرت مگه آدم قحطی که عاشق ارمیا شدی خدا ریشه تمام عوامل من و تو را بکند من با اینکه ماهواره دارم اصلا این شبکه را دنبال نمی کنم مگر مهمونی باشم که ببینم خدا فرج آقایمان را برساند
 
شما با چه حقی درمورد جزئیات زندگی خصوصی دیگران شایعه پراکنی میکنین؟
تازه به فرض اینکه درست هم باشه شما حق ندارین درمورد سوابق فامیلی یه آدم معمولی انقدر حرف بزنین.
اگه دیگران درمورد خود شما بخوان حرف بزنن مسملما نقاط تاریک خیلیییی بیشتری وجود داره!
 
استقبال مردم ايران از تماشاي يه شبكه بهائي نشانگر ضعف صدا و سيماي خودمان است.
رونوشت: رئيس محترم... أقاي...جهت استحضار
 
استقبال مردم ايران از تماشاي يه شبكه بهائي نشانگر ضعف صدا و سيماي خودمان است.
رونوشت: رئيس محترم... أقاي...جهت استحضار
 
اطلاعات شما از ارمیا بیشتر شبیه یه پرونده اداره گزینش یا همچین چیزی هست که حاوی هیچ سندومدرکی هم نیست. با این حرفها بیشتر خودتان را زیر سوال می برید. دسترسی شما به عکس پاسپورت شخصی کسی اون هم از پرونده اش در سازمان مجاهدین بسیار جالبه !!!!!!
 
بجای تهمت زدن به مردم برید خودتون رو اصلاح کنید و چهار تا برنامه درست و حسابی درست کنید تا بتونید با شبکه های ماهواره رقابت کنید ، زورتون به حریف نمیرسه ناجانمردانه بازی نکنید
 
بابا برید خجالت بکشید این حرفای مسخره چیه میزنین بیچاره این ارمیا مسخره ها خودشون میبرن ومیدوزن

 

تو از وابستگانش هستی ؟
 
بجای تهمت زدن به مردم برید خودتون رو اصلاح کنید و چهار تا برنامه درست و حسابی درست کنید تا بتونید با شبکه های ماهواره رقابت کنید ، زورتون به حریف نمیرسه ناجانمردانه بازی نکنید
 
با سلام خدمت تمام دوستان
اگر صدا وسیما برنامه جالب و جذاب پخش نکند، آیا من بچه مسلمون حق دارم هرچی دلم خواست نگاه کنم؟
چقدر خوبه وقتمون را صرف کارهای بهتری بکنیم تا ببینیم این خانم کیه و چکارست....، هرچند که معلومه
تا این دنیای پر شیطنت،خدا همه مارا به راه راست هدایت کند
اولش خودم.
 
اي بابا
اين عكس ممكنه عكس هر كارتي باشه
در ضمن عيسي به دين خود موسي به دين خود
 
از این بحث کارشناسانه لذت بردم. دقیق و موشکافانه. حرفتون رو قبول دارم
 
منافقین خیلی‌ به این ملت ظلم کردن و جایی بین مردم ایران ندارند اما مطمئنید ارمیا از این سازمان میاد؟ میدونید سزای تهمت زدن چیه دیگه؟
 
خوب شما که بدتون میاد نگاه نکنید.خوب مهم اینه مردم خوششون اومده .حالا عضو هرجا می خواد باشه. بچسب به خرداد کار زیاد دارین.برادران دالتون با بهار چه میکنن
 
صداش عالي بودولي خودش....واقعاكه!
 
 
این مطلب برگرفته از سایت صراط میباشد و تنها جهت اطلاع رسانی در سایت قرار داده شده.